HePiMiZiN FoRuMu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HePiMiZiN FoRuMu

Yeni Açılmıştır Katılımlarınızı Bekliyoruz.. İyi eğlenceler...

Anasayfaxara 3d v6.0 animasyon ve grafik yapma programi full crakc serialli - flaşh nick yapmak - I_icon_mini_portalGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

xara 3d v6.0 animasyon ve grafik yapma programi full crakc serialli - flaşh nick yapmak -

YazarMesaj
Karizmatic_67
MAREŞAL
MAREŞAL
Karizmatic_67

Balık
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 460
74000

xara 3d v6.0 animasyon ve grafik yapma programi full crakc serialli - flaşh nick yapmak - Empty
MesajKonu: xara 3d v6.0 animasyon ve grafik yapma programi full crakc serialli - flaşh nick yapmak -   xara 3d v6.0 animasyon ve grafik yapma programi full crakc serialli - flaşh nick yapmak - I_icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 6:04 pm

xara 3d v6.0 animasyon ve grafik yapma programi full crakc serialli - flaşh nick yapmak - Program

gif programı full indir-xara 3d v6.0 animasyon ve grafik yapma programi serial numarasıyla beraber downlaod edip sınırsız kullanın

link:

Rar şifresi:

Xara 3D v6.0 gif programi full indir ücretsiz,Xara 3D v6.0 download,Xara 3D v6.0 serial number,Xara 3D v6.0 program indir,Xara 3D v6.0 crack,Xara 3D v6.0 full sürüm,Xara 3D v6.0 indir,Xara 3D v6.0 download bedava,Xara 3D v6.0 inndir,Xara 3D v6.0 taminndir,Xara 3D v6.0 free,Xara 3D v6.0 son sürüm

ARKADASLAR BU PROGRAMI BENDE KULLANIYORUM TÜRKÇE YAMASINIDA BULDUM SİZİNLE PAYLAŞAYIM DEDİM BUYRUN LİNK AŞGIDA:

LİNK:
Yamanın Kurulumu :

Yamayı kurmaya başlamadan önce Xara 3D programını tamamen kapatın yamanın varsayılan kurulum dizini C:\Program Files\Xara\Xara3D6\System klasörüdür siz Xara3D 6 programını başka bir dizine kurduysanız gözat butonuna tıklayarak kurduğunuz dizini seçin. Daha sonra programı çalıştırıp ana menüden window menüsüne girerek buradan reset user interfa ce'yi tıklatın ve tamam diyip programı kapatıp yeniden başlatın artık program Türkçe olacaktır.

Not:Her ihtimale karşı yamayı kurmadan önce C:\Program Files\Xara\Xara3D6\System dizininde bulunan Language.dll dosyasının yedeğini almanızda yarar vardır eğer yamadan memnun kalmazsanız programı eski haline getirmeniz için bu dosyaya ihtiyacınız olacaktır.
[/center]
https://deee.yetkin-forum.com

xara 3d v6.0 animasyon ve grafik yapma programi full crakc serialli - flaşh nick yapmak -
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Macromedia Flash Pro 8 Flash Animasyonlar yapmak icin iste size buyuk firsat
» Grafiti Yapma Programı
» Ekran Koruyucu Yapma Programı
» Windowsu Orjinal Yapma Programı [ Resimli Anlatım ] kesin çözüm
» Adobe Flash Player 10.1.102.64 full versiyon 2010