HePiMiZiN FoRuMu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HePiMiZiN FoRuMu

Yeni Açılmıştır Katılımlarınızı Bekliyoruz.. İyi eğlenceler...

AnasayfaRapidshare 'de Dk Beklemeyi Kaldıran Program %100 Çalışıyor I_icon_mini_portalGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Rapidshare 'de Dk Beklemeyi Kaldıran Program %100 Çalışıyor

YazarMesaj
Karizmatic_67
MAREŞAL
MAREŞAL
Karizmatic_67

Balık
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 460
74000

Rapidshare 'de Dk Beklemeyi Kaldıran Program %100 Çalışıyor Empty
MesajKonu: Rapidshare 'de Dk Beklemeyi Kaldıran Program %100 Çalışıyor   Rapidshare 'de Dk Beklemeyi Kaldıran Program %100 Çalışıyor I_icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 4:28 pm

Rapidshare 'de Dk Beklemeyi Kaldıran Program %100 Çalışıyor 2v7xw7c

Rapidshare Time Resetter 1.0.0.0

Rapidshare.com için premium hesabı olmayanlar için %100 işe yaracak bir programdır.Her dosya indirdikten sonra beklemeye son IP'nizi tek tıkla değiştireBilirsiniz artık.

Tavsiye Edilir

Rapidshare 'de Dk Beklemeyi Kaldıran Program %100 Çalışıyor Sdplbs

Rapidshare 'de Dk Beklemeyi Kaldıran Program %100 Çalışıyor 1zxkqhu

Bu işlem sonrasında rapidshare.com sitesinden dosyaları bekleme olmadan indirebilirsiniz.

need is dynamic IP address! I have tested this myself and it works!!

Note: Please don’t tell me this doesn’t work if you have a static IP, for those that does have dynamic IP address, enjoy! Just use the program when you’re done downloading with the first download!

Note2: Because of router issues and more, I will say this:
If your running behind a router, or on CABLE, likely your chance of getting this program will not work!! If your wondering, yes it is still possible to have this working behind a router like me!

Note3: This tool 100% working with dynamic IP address.
stoic Nickli Üyeden Alıntı
Dinamik Ip: Modem resetlenince veya elektrik gidip gelince değişen sabit olmayan IP dir ve ADSL aboneliğinde standart olarak gelir. Yani aksini belirtmediğiniz sürece Statik IP sahibi olmazsınız çünkü bunun için yıllık 30TL gibi bi ücret alıyo olması lazım telekomun.
Statik IP: Kendi bilgisayarı üzerinden web sitesi yayınlıycaklar yada uzaktan depoloma alanı olarak sistemlerini kullanacak olanlara şart olan ve abonelik başlatırken ekstra ücret ödüyerek (en azından güzel yurdumda böyle yurtdışını bilemem) alınan IP türüdür.
Dinamik mi statikmi diye soran arkadaslara sanırım yardımcı olabilmişimdir.
İP ADRESİNİZ DİNAMİK Mİ STATİK Mİ ÖĞRENMEK İSTEYENLER BAKSIN:
En kolay yöntemini tarif etmeye çalışayım.Hemen bu mesajı okur okumaz [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresine girip ekrana gelen ip numarasını bir yere kaydet.
Bilgisayarını ve adsl modemini kapatıp aç aynı adrese yeniden gir.Gördüğün numara bir önceki ile aynıysa ip adresin statiktir değişmişse dinamiktir.

link1:
lin2:

Rar Şifresi:

ARKADASLAR EGER LINK KIRILIRSA PM ATIN LUTFEN BU PROGRAM KESINLIKLE ISE YARIYAN BI PROGRAMDIR TAVSIYE EDERIM YORUMLARI BEKLIYORUM ARKADASLAR INDIRIN DIYE BOL BOL ALTERNATIF KOYDUM VE BU ALTERNATIFLER KENDI UPLOADIM OLUP KESINLIKLE CALISMAKTADIR....YORUMLARI BEKLIYORUM ARKADASLAR RAR ŞİFRESİNİ GİRDİM HEPSİ KENDİ UPLOADIMDIR KESİNLİKLE ÇALIŞMAKTADIR RARI ÇIKARTARAK ÇALIŞTIRMAYI DENEYIN KESINLIKLE CALISIYO..EGER SORUN YASIYOSANIZ ŞU SITEYE GIRIN No-IP - Dynamic DNS, Static DNS for Your Dynamic IP BEN ANLAMADIM AMA BELKI SIZ ANLARSINIZ YARDIMCI OLDUYSAM NE MUTLU BANA +REPLERI VE YORUMLARI EKSILTMEYIN...........Mr.Fox
ALTTAKİ EKLENMİŞ DOSYADA İNGİLİZCE OLAN YERLERİN TÜRKÇEYE ÇEVRİLMİŞİ VAR BAKABİLİRSİNİZ...

NOT:BAKIN KIRMIZIYLA YAZIYORUM SONRA CALISMADI DEMEYIN İP'İNİZ EGER DİNAMİK DEĞİLSE ÇALIŞMAZ.....!
https://deee.yetkin-forum.com

Rapidshare 'de Dk Beklemeyi Kaldıran Program %100 Çalışıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» RapidShare Premium'a Gerek Yok - rapidshare sınırsız dosya indirme
» Simka Studio & Çeviri 2.0 ın full (%100) çalışıyor
» RapidShare Son Süraat Hızlı Download !!! + Videolu + Resimli Anlatım + Çözüm
» Rapidshare "FREE" Ile Tüm Linkleri Otomatik indirme Programı
» Herkes İçin! C# pc nizin tüm ayrıntılarını görüp degiştirebileceginiz kapsamlı bir program